Anetka je opravdu skvělý koníček. Dostali jsme ji v září roku 2000 jako svatební dar. A protože byla první „zlatohřívák“ ve stáji, dala vlastně vzniknout názvu stáje Goldmane.
Když Anetka přišla, měla poněkud rozverné způsoby. Nebyl pro ní problém vyrazit dveře boxu, hodit nám je na hlavu a odcválat k ostatním koním. Také její názor na to na kterém konci vodítka je ten kdo určuje směr pohybu byl poněkud nestandardní. Na zvednutí nohy reagovala výbuchem. Při uvázání se téměř stoprocentně pověsila do vodítka. Zkrátka takové čtyř metrákové odstávče. Je pravda, že její výchovu jsme už málem vzdali, ale nakonec v ní máme úžasného kamaráda a spolehlivého i když hodně temperamentního jezdeckého koně. Samozřejmě jí zůstaly ještě nějaké ryze haflingské vlastnosti, jako například ničení čehokoliv dřevěného, ale ty jsou vyváženy její obrovskou chutí k práci a láskou k lidem.

Aneta
pohlaví: klisna
plemeno: hafling
barva: ryzka
dat.nar.: 1996
KVH: 140 cm

výsledky:

 

potomstvo:

2004 – hřebeček Nostradamus


Martin......
...
......
...
AphroditeNestroyNardus
Roxane
AstraMartan
Albina

Nabízíme

  Prodej koní
příležitostně nabízíme k prodeji některá z našich hříbat, popřípadě starších pony více zde…
  Poradenství
pomoc při registraci velšanů do mateřské PK, nebo také při výběru, nákupu a transportu velšanů z GB, Holandska či Německa více zde…
  Tvorba www
moderní, responsivní webové prezentace nejen pro chovatele více zde…

Kontakt

  +420 607 871 490
  goldmane@centrum.cz
  www.goldmane.cz

Březí 60
335 01 Nepomuk
Czech republic

Sledujte nás

[ naposledy aktualizováno: 23.6.2019 (aktuality, výsledky, galerie) ]